Natació

La nostra secció de Natació

La nostra secció de Natació la formen més de 150 nedadors amb fitxa federativa. Tenim equips a totes les categories, des dels prebenjamins de 7 i 8 anys, fins els absoluts, passant pels benjamins, alevins, infantils i júniors. Som un club de formació de nedadors amb un grau de disciplina i d’exigència esportiva que va augmentant a mesura que el nedador va creixent i va canviant de categoria. Disposem d’un staff tècnic qualificat de monitors i entrenadors de Natació que garanteixen la pràctica d’entrenaments de qualitat a diari (a doble sessió a partir d’alevins) durant tota la temporada.  Els entrenaments es realitzen tant a la Piscina Municipal “Dorly Strobl” (piscina coberta de 25m) com a la Piscina del Crol Centre Calella (piscina “olímpica” exterior de 50m)

 

 

 

Equips

Pre-Benjamí (masc. 2014 i fem./masc. 2015)

ENTRENADORS:  NEUS MARTORELL

PAU ARRIAGA VALCARCE
ALEIX BARRIGA RAMOS
HUGO MANZANO DEL RIO
MARC MIÑANA LLORCA
CÉSAR ANDRÉS RODRÍGUEZ GÓMEZ
SOFIA VAQUER AGÜERA
AINA ABBASSI ARAÑÓ
JANNA RIBAS COMAS
AITOR ROURA GALLARDO
ASSIER ROURA GALLARDO

HORARI D’ENTRENAMENT
Dilluns-dimecres i divendres de 17.30 a 18.15

Benjamí PETITS (femení 2014 i masculí 2013)

ENTRENADORS:  PACO NIETO

ESTEL DE L’ALBA ARTERO MENDOZA
ONA FLORES MUNUERA
QUERALT GARCIA MORALES
NORA LINARES RAMIREZ
NOOR REDONDO PANAREDA
ERIC ROESCH GARCIA
YANNICK GALINDO SELLÉS
JOFRE TRIVIÓ MORENO
ROBERT VAQUER AGÜERA

HORARI D’ENTRENAMENT
Dilluns-dimecres i divendres de 17.30 a 18.30 gim-físic
Dilluns-dimecres i divendres de 18.30 a 19.30
piscina
(a partir d’octubre un matí a les 7.00)

Benjamí GRANS (femení 2013 i masculí 2012)

ENTRENADOR:  ADRIÀ TÉBAR

ALBERT ELIES ARGEMÍ
VLADIMIR KORNIENKO
ARLET MARIMON GIMÉNEZ
ALEIX MOLONS CARRILLO
ABRIL PALOMINO FERNÁNDEZ
BERTA PASTOR BENITEZ
NAYA ROBLAS LAMRANI
LUCAS ROURA GALLARDO
LUCIA RUIZ RODRIGUEZ
MARIONA MULET SANTA ANA
NOUR YONOSI

HORARI D’ENTRENAMENT
Dilluns-dimecres i divendres de 17.30 a 18.15 (físic) 
Dilluns- dimecres i divendres de 18.30 a 19.30 aigua
2 dies a les 7.15 (matí)

 

Aleví (2012 femení)

ENTRENADOR: ERIC PUJOL

VIOLETA CAQRRERAS SAULEDA
DANA LÓPEZ SAA
LLUNA MARCO PATIÑO
MARTINA PUEYO BARBERO

HORARI D’ENTRENAMENT
Dilluns-dimecres i divendres de 17.30 a 18.30 piscina i 18.30 a 19.30 gim
Dimarts i dijous de 7.15 a 8.15 i de 17.30 a 19.00

Aleví (2011 masculí i femení)

 

ENTRENADORS:  ÈRIC PUJOL

BRENDA BERNARDEZ BAGES
ONA DE CLASCÀ CASADEVALL
MARTINA DE LA ROSA MATEO
ISABEL NEBOT ABELLAN
ANNA PUJAZÓN PÉREZ
GALA SERRA SOSA
AINA TORRENT MENDOZA
DANA ROCA LEBEDEBA
IVAN ALDOKHIN KALININ
JAVIER GALLEGO DAVYDENKO
ERIC GONZÁLEZ CRESPO
ROMAN PERIS MELESHKO
BIEL SÁNCHEZ CARMONA
ROGER VAQUER AGÜERA
JOAN RODRIGUEZ GREGORI

HORARI D’ENTRENAMENT
Dilluns, dimecres i divendres de 17.30 a 18.30 piscina i 18.30 a 19.30 gim
Dimarts i dijous de 17.30 a 19.00
Dimecres i dijous de 6 a 7.15

Aleví (2010 masculí)

ENTRENADORS:   ÈRIC PUJOL

JORDI DONADEU MASSAGUER
IZAR LÓPEZ RAMENTOL
BIEL MARIMON GIMÉNEZ
ROGER PLEGUEZUELO BELLMUNT
ERIC RAMELLACHS MAYOR
ROGER ROIG MUÑOZ

HORARI D’ENTRENAMENT
Dilluns, dimecres i divendres de 17.30 a 18.30
Dimarts i dijous de 17.30 a 19.00
Dimecres i dijous de 7.15 a 8.15

Aleví (2009 masculí)

 

ENTRENADORS:   ÈRIC PUJOL

DÍDAC BADELL HERNÁNDEZ
TOMAS CLARAMUNT
BELTRAN GRAU MARTÍNEZ
POL LUNA SISCART
POL MANZANO
AITOR MEDINA LEON
GERARD NEBOT ABELLAN
ALEX STEPAKINI
JAN YUFERA ALAEZ

HORARI D’ENTRENAMENT
Dilluns, dimecres i divendres de 17.30 a 18.30
Dimarts i dijous de 17.30 a 19.00
Dimecres i dijous de 6 a 7.15

Infantils

ENTRENADOR:  CARLOS GALINDO i ERIC PUJOL

ORIANA BERNÁRDEZ BAGES
MARTINA IGUACEL FARRO
NOA PALOMINO RAFFO
NONNA PEDEMONTE PUIG
FLÀVIA VAQUR AGÜERA
CLAUDIA BALBOA BARRENA
ELNA DE CLASCA CASADEVALL
MIREIA JIMÉNEZ LARA
MARIA RODRÍGUEZ SEOANE
ISAK FERNÁNDEZ RODRIGO
BERNAT LATORRE COMAS
MARC LÓPEZ RAMENTOL
FRANK NIETO NAZOA
FERRAN POZO XUFRÉ
MARC QUILEZ AMELA
PABLO ZINKOVSKYY ALFONSO
MARTÍ COLL GATELL
ARNAU GARCIA MORALES
MARC PLA COLLET
ADRIÀ QUEROL PACHON
YASSIN SKIKTI MARTÍN
MARTINA GIMÉNEZ MUÑOZ
MARTA BLÁNQUEZ SHEVERDA
CLÀUDIA RIBAS CAMPS
EMMA ROYES ROVIRA
MAR RUBIO SEGOVIA
FREEKE SUPER
ARIE YUFERA ALAEZ
IVAN BIELYK

HORARI D’ENTRENAMENT
Cada dia de 16.00 a 17.30 
Dimarts i dijous de19.00 a 20.00 (aigua)
Dilluns, dimarts, dimecres i dijous de 17.30 a 18.30 (físic)
Cada dia menys dimecres de 6 a 7.15

Júnior i Absolut

ENTRENADOR:  CARLOS GALINDO

PAULA COMAS ABAD
MIREIA VAN RIET MIRANDA
ERIC PUJOL GARCIA
ADRIÀ TÉBAR PENDÓN
JÚLIA RUIZ GIMENO
POL BRUNET AMARGANT
NÚRIA VILARDEBÓ PLÀ
VIOLANT MARTÍNEZ SALVÀ
ERIC MEDINA LEÓN
JANA VILARIÑO CASAUS
NORA QUILEZ AMELA
ABRIL ESTRAGUÉ BERNÉ
JOAN ADRIÀ FERNÁNDEZ
TEO PALOMINO RAFFO
TONI RUIZ GIMENO
GERARD BENASSAI DALMAU
ROGER BRUNET AMARGANT
OLGIER CASAS BREZEZINSKI
SANTI PLEGUEZUELO BELLMUNT
JAVIER LOZANO

HORARI D’ENTRENAMENT
Cada dia de 16.00 a 17.30 
Dimarts i dijous de 19.00 a 20.00 (aigua)
Dilluns, dimarts, dimecres i dijous de 17.30 a 18.30 (físic)
Cada dia menys dimecres de 6 a 7.15

Màsters

ENTRENADOR: Adrià Tébar

NÚRIA RAJA
LLUÍS NEBOT
MANEL BOLIVAR
MARIONA VALLS
POL MASSÓ
NÚRIA LLAGOSTERA
ROBERT FUSTÉ
QUIM GIMÉNEZ
AGUSTÍ LÓPEZ
JORDI MASNOU
ÀLEX GARCÍA

HORARI D’ENTRENO
Dilluns, dimecres i dijous  de 20.30 a 21.45