Sincronitzada

La nostra secció de Natació Sincronitzada

La nostra secció de Natació Sincronitzada la formen més de 60 sincronistes amb fitxa federativa. Tenim equips a totes les categories, des de les nenes més petites que tot just s’inicien en la pràctica de la “Sincro” fins a l’equip sènior, passant per les alevines, les infantils, les de Copa Catalana etc…  Som un club de formació de sincronistes amb un grau de disciplina i d’exigència esportiva que va augmentant a mesura que la nedadora va creixent i va canviant de categoria. Disposem d’un staff tècnic qualificat de monitores i entrenadores de Natació Sincronitzada que garanteixen la pràctica d’entrenaments de qualitatat, pràcticament a diari, durant tota la temporada. Els entrenaments es realitzen a la Piscina Municipal “Dorly Strobl” (piscina coberta de 25m)

Equips

ENTRENADORA I COL·LABORADORA
GISELA MORÓN ROVIRA (ex-membre equip nacional espanyol de natació sincronitzada, medalla de plata JJOO Pekín 2008, entre d'altres)

Benjamí NIVELL I

Dilluns i dimecres de 18:00 a 20:00
Dissabtes de 10:00 a 12:00

ENTRENADORA  
SELENE ACOSTA

 

Xènia Guerra
Mercè Nebot
Marta Blánquez
Gala Serra
Carlota Carmona
Valèria Kushynskaya
Lua Iannarelli

BENJAMÍ NIVELL II

Dimarts i Dijous i Divendres de 18:15 a 20:015

ENTRENADORA:
XÈNIA TORRES

 

Natalia Alias
Martina Gerosa
Vera Lazo
Nora Mesa
Isona Parés
Noa Rubio
Alexia Saucedo

ALEVÍ

Dilluns, dimarts, dijous i divendres de 17:30 a 20:00
de 17:30 a 18:30 sessions natació amb nedadors al Crol Centre
de 18:45 a 20:00 físic de sincro i tècnica
Dissabte de 10:00 a 12:00 natació/físic i de 12:00 a 14:00 sincro

ENTRENADORES: 
MARTA MONTSERRAT i GISELA MORÓN

 

Nora Bermúdez
Nora Pardo
Laura Gómez
Aroa Arillo
Elsa Gil
Dana Mesa
Sofía Quero

INFANTIL

Dilluns, dimarts, dijous i divendres de 18:00 a 21:00
de 18:00 a 18:30 físic de sincro i tècnica
de 18:30 a 20:00 sessions natació amb nedadors al Crol Centre
de 20:00 a 21:00 sincro al CNC
Dissabtes de 10:00 a 12:00 natació/físic i de 12:00 a 14:00 sincro

ENTRENADORES:  
MARTA MONTSERRAT i GISELA MORÓN

 

Lidia Abio
Berta Bachs
Txell Boffí
Abril Claramunt
Mar Chacón
Violant Martínez
Laia Molina
Paula Morago
María Muñoz
Mireia Puig
Carla Romea
Noa Ruscalleda

Copa Catalana

Dilluns i dimcres de 20:00 a 21:30
Dissabte de 10:00 a 13:00

ENTRENADORA:
SELENE ACOSTA

 

Angela Delgado (Nivell I)
Noemí Duran (Nivell II)
Violeta Folgado (Nivell I)
Paula Grau (Nivell II)
Judit Guerra (Nivell II)
Paula Hernández (Nivell II)
Berta Narciso (Nivell II)
Cels Perarnau (Nivell II)
Blanca Pérez (Nivell I)
Kerala Quintana (Nivell II)
Natàlia Simón (Nivell II)
Helena Rodrigo (Nivell II)
Ona Sagrera (Nivell I)

Júnior

Dilluns, dimarts, dijous i divendres de 16:15 a 19:30
dilluns i divendres 16:15 a 17:45 natació amb nedadors al Crol i de 18:00 a 19:30 físic i flex
dimarts i dijous 16:15 a 17:15 natació amb nedadors al Crol de 17:30 a 18:30 físic de sincro i de 18:30 a 19:30 tècnica sincro
Dissabte de 10:00 a 12:00 natació/físic i de 12:00 a 14:00 sincro

ENTRENADORES:   
MARTA MONTSERRAT i GISELA MORÓN

 

Paula Estragué
Laura Pineda
Sira Ricart