Natació

La nostra secció de Natació

La nostra secció de Natació la formen més de 150 nedadors amb fitxa federativa. Tenim equips a totes les categories, des dels prebenjamins de 7 i 8 anys, fins els absoluts, passant pels benjamins, alevins, infantils i júniors. Som un club de formació de nedadors amb un grau de disciplina i d’exigència esportiva que va augmentant a mesura que el nedador va creixent i va canviant de categoria. Disposem d’un staff tècnic qualificat de monitors i entrenadors de Natació que garanteixen la pràctica d’entrenaments de qualitat a diari (a doble sessió a partir d’alevins) durant tota la temporada.  Els entrenaments es realitzen tant a la Piscina Municipal “Dorly Strobl” (piscina coberta de 25m) com a la Piscina del Crol Centre Calella (piscina “olímpica” exterior de 50m)

 

 

 

Equips

Pre-Benjamí PETITS (2012)

Horari entrenament: DL-DC-DV 17.30-18.15 C.N.CALELLA

ENTRENADORA:  PACO NIETO i MIREIA VAN RIET

Mar Constans
Miquel Dodandeu
Ricard Duch
Kilian Galindo
Aleix Molons
Lucas Roura
Enric Valls
Aleksandr Barranco 
Daphne González
Vladimir Kornienko
Anna Vilardebó

Pre- Benjamí GRANS (2011)

Horari entrenament: DL-DC-DV 17.30-18.15 C.N.CALELLA

ENTRENADOR:  PACO NIETO i MIREIA VAN RIET

 

Brenda Bernárdez
Ona de Clascà
Martina de la Rosa
Nihal el Aoufi
Pol Filip
Kai Galindo
Alexandra García
Javier Gallego
Ivet Giménez
Eric González
Ariadna Guinart
Clàudia Martínez
Lara Monràs
Isabel Nebot
Anna Pujazón
Biel Sánchez
Gala Serra
Aina Torrent
Davinia Turpin
Roger Vaquer
Berta Bartomeu
Hèctor Cánovas
Kyle Tebar
Juan Pablo Ramirez

Benjamí PETITS (2010)

Horari entrenament: DL-DC-DV 18.15-19.15 C.N.CALELLA

ENTRENADORS:  PACO NIETO i MIREIA VAN RIET

 

Marta Blánquez
Jordi Donadeu
Eric Gascón
Oriol Gallego
Izar López
Martina Juhé
Biel Marimón
Paula Martínez
Roger Pleguezuelo
Eric Ramellachs
Clàudia Ribas
Roger Roig
Emma Royes
Mar Rubio
Nayra Sanz
Freeke Super
Gil Valls
Ona Ventura
Jordi Vilardebó
Aina Arie Yufera
Toni Rubio Lozano

Benjamí GRANS (2009)

Horari entrenament:
Dimarts i dijous de 7.15 a 8.15  C.N.C. aigua
Dilluns, dimecres i divendres de 17.30 a 18.30 Crol Centre
Dimarts i dijous 18.30 a 20.15 físic

ENTRENADOR:  ADRIÀ TÉBAR

Dídac Baell 
Olaf Claramunt
Tomàs Claramunt
Elna de Clascà
Beltran Grau
Mireia Jiménez
Pol Luna
Pol Manzano
Gerard Nebot
María Rodríguez
Abril Sánchez
Leyre Sánchez
Alex Stepakini
Jan Yufera
Aitor Medina

Aleví (2008)

Horari entrenament: consultar a CONVOCATÒRIES NATACIÓ

ENTRENADORS:  ÈRIC PUJOL i ADRIÀ TÉBAR

Oriana Bernárdez
Ona Castellà
Emma Catalàn
Martí Coll
Arnau García
Martina Iguacel
Clàudia Masachs
Nonna Pedemonte
Roc Pérez
Marc Plà
Adrià Querol 
Juan Sebastián Rodríguez
Rut Salvà
Yassin Skikti
Eva Torrent
Ariadna Torres
Flàvia Vaquer
Noa Palomino

Aleví (2007)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre
i dilluns, dimarts, dijous i divendres de 7.15 a 8.15

ENTRENADORS:   ÈRIC PUJOL i ADRIÀ TÉBAR

Ivet Anguera
Jordina Castellar
Arianna de la Rosa
Isak Fernández
Max Hoenjet
Bernat Latorre
Marc López
Laura Mola
Eric Monràs
Frank Nieto
Jana Palazón
Ferran Pozo
Blau Pradell 
Victor Pueyo
Marc Quilez
Pablo Zinkovskyy
Rania Ghachchama

Aleví (2006)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre
i dilluns, dimarts, dijous i divendres de 7.15 a 8.15

ENTRENADORS:   ÈRIC PUJOL i ADRIÀ TÉBAR

 

Gerard Benassai
Roger Brunet
Olgierd Casas
Quer Claramunt
Santi Pleguezuelo
Aleix Serra
Toni Villalobos
Sergi Hernández

Infantils

Horari entrenament: diariament -matins de 6 .00 a 7.15 i tardes de 16.00 a 18.00 o 18.30 a 20.00  

ENTRENADOR:  CARLOS GALINDO i JORDI COMAS

Alexandra Arillo
Mar Castellà
Àlex Torres
Paula Martín
Nora Quilez
Judit Tarrés
Berta Badell
Abril Estragué
Ona Franquelo
Paula Moragas
Ariadna Tuset
Xènia Uceda
Zoe Gascón
Ian Barrios
Eric Medina
Jaume Pérez
Joel Pociello
Jofre Pradell
Gerard Sannicolas
Bernat Uceda
Joan Adrià Fernández
Teo Palomino
Toni Ruiz

Júnior i Absolut

Horari entrenament: Dilluns, dimarts, dijous i divendres C.N.C.-de 6 .00 a 7.15  -tardes de 16.00 a 18.00 o 18.30 a 20.00 – dimecres i divendres de 17.30 a 18.30 (Gimnàs)

ENTRENADOR:  CARLOS GALINDO i JORDI COMAS

Isaac Serra
Alba Estany
Mar Xiang Puigvert
Júlia Ruiz
Berta Bruguera
Pol Brunet
Nadir Bouras
Arturo Martínez
Joan Vidal
Aina Espinar
Marta Giménez
Joana Dalmau
Júlia Jiménez
Núria Vilardebó
Robert Fusté
Paula Comas
Mireia Van Riet
Eric Pujol
Adrià Tébar
Carlos Galindo
Jana Espinar
Laura Torras
Joel Pozo
Anna Lázaro
Aina Sala
Guillem Rojas