Natació

La nostra secció de Natació

La nostra secció de Natació la formen més de 150 nedadors amb fitxa federativa. Tenim equips a totes les categories, des dels prebenjamins de 7 i 8 anys, fins els absoluts, passant pels benjamins, alevins, infantils i júniors. Som un club de formació de nedadors amb un grau de disciplina i d’exigència esportiva que va augmentant a mesura que el nedador va creixent i va canviant de categoria. Disposem d’un staff tècnic qualificat de monitors i entrenadors de Natació que garanteixen la pràctica d’entrenaments de qualitat a diari (a doble sessió a partir d’alevins) durant tota la temporada.  Els entrenaments es realitzen tant a la Piscina Municipal “Dorly Strobl” (piscina coberta de 25m) com a la Piscina del Crol Centre Calella (piscina “olímpica” exterior de 50m)

 

 

 

Equips

Pre-Benjamí PETITS (2011)

Horari entrenament: DL-DC-DV 17.30-18.15 C.N.CALELLA

ENTRENADORA:  MIREIA VAN RIET

Ona de Clascà
Martina de la Rosa
Kai Galindo
Alexandra Garcia
Ivet Giménez
Eric González
Cláudia Martínez
Lara Monràs
Isabel Nebot
Anna Pujazón
Biel Sánchez
Davinia Turpin
Roger Vaquer

 

Pre- Benjamí GRANS (2010)

Horari entrenament: DL-DC-DV 17.30-18.15 C.N.CALELLA

ENTRENADOR:  PACO NIETO

 

Iona Alcàsser
Pablo d’Alessandro
Jordi Donadeu
Eric Gascón
Oriol Gallego
Eder Garriga
Izar López
Martina Juhé
Biel Marimón
Bernat Masachs
Roger Pleguezuelo
Eric Ramellachs
Bruna Renedo
Clàudia Ribas
Ivet Rodrigo
Roger Roig
Emma Royes
Mar Rubio
Toni Rubio
Nayra Sanz
Gil Valls
Ona Ventura
Jordi Vilardebó
Aina Arie Yufera
Paula Martínez
Freeke Super

 

Benjamí PETITS (2009)

Horari entrenament: DL-DC-DV 18.15-19.15 C.N.CALELLA

ENTRENADORS:  PACO NIETO i MIREIA VAN RIET

 

Didac Badell
Olaf Claramunt
Tomàs Claramunt
Elna de Clascà
Mireia Jiménez
Pol Luna
Gerard Nebot
María Rodríguez
Leyre Sánchez
Alex Stepakini
Jan Yufera
Polo Manzano

 

Benjamí GRANS (2008)

Horari entrenament: diariament 17.30 a 18.30 Crol Centre

ENTRENADORS:  ERIC PUJOL

Oriana Bernárdez
Iol Borrell
Ona Castellà
Emma Catalán
Martí Coll
Martina Iguacel
Arnau García
Claudia Masachs
Nonna Pedemonte
Roc Pérez
Marc Plà
Adrià Querol 
J. Sebastián Rodríguez
Rut Salvà
Yassin Skikti
Ariadna Torres
Flavia Vaquer
Marc Malavia

Aleví (2007)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre
i dilluns, dimarts, dijous i divendres de 7.15 a 8.15

ENTRENADORS:  CARLOS GALINDO i ERIC PUJOL

 

Paula Andrés
Ivet Anguera
Bernat Cabrinety
Jordina Castellar
Arianna de la Rosa
Isak Fernández
Max Hoenjet
Roger Juvany
Bernat Latorre
Marc López
Nadia Marín
Laura Mola
Eric Monràs
Frank Nieto
Jana Palazón
Ferran Pozo
Blau Pradell
Victor Pueyo
Marc Quilez
Pablo Zinkovskyy

Aleví (2006)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre
i dilluns, dimarts, dijous i divendres de 7.15 a 8.15

ENTRENADORS:  CARLOS GALINDO i ERIC PUJOL

Berta Badell
Gerard Benassai
Roger Brunet
Quer Claramunt
Abril Estragué
Ona Franquelo
Zoe Gascón
Paula Moragas
Santiago Pleguezuelo
Edgar Rodrigo
Aleix Serra
Liam Tebar
Ariadna Tuset
Xènia Uceda
Toni Villalobos

Aleví (2005)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre
i dilluns, dimarts, dijous i divendres de 7.15 a 8.15

ENTRENADORS:  CARLOS GALINDO i ERIC PUJOL

 

Joan Adrià Fernández
Teo Palomino
Toni Ruiz

Infantils i Júniors

Horari entrenament: diariament -matins de 6 .00 a 7.15 i tardes de 16.00 a 18.00 o 18.30 a 20.00  

ENTRENADOR:  JORDI COMAS

 

Roger Fenoy
Marc Pou
Joel Pozo
Oriol Puigvert
Laia Costa
Anna Lázaro
Aina Sala
Max Anguera
Isaac Serra
Alba Estany
Mar Xiang Puigvert
Júlia Ruiz
Berta Bruguera
Pol Brunet
Nadir Bouras
Pau Dalmau
Arturo Martínez
Joan Vidal
Aina Espinar
Marta Giménez
Joana Dalmau
Aina Plà
Júlia Jiménez
Núria Vilardebó
Ian Barrios
Ferran Castro
Eric Medina
Jaume Perez
Joel Pociello
Jofre Pradell
Gerard Sannicolas
Bernat Uceda
Alexandra Arillo
Mar Castellà
Paula Martín
Nora Quilez
Judit Tarrés
Àlex Torres

 

Absolut

Horari entrenament: diariament -matins de 6 .00 a 7.15  -tardes de 16.00 a 18.00 o 18.30 a 20.00

ENTRENADOR:  JORDI COMAS

 

Robert Fusté
Paula Comas
Anna Flaquer
Albert Parreño
Andrea Rodriguez
Sergi Matas
Sergi Vilà
Eric Pujol
Àlex Castejón
Meritxell  Vilà
Pere-Jordi Ribas 
Carlos Galindo
Adrià Tebar
Inés Arangudez
Clara Domínguez
Jana Espinar
Laura Torras
Lourdes Renedo