Natació

La nostra secció de Natació

La nostra secció de Natació la formen més de 150 nedadors amb fitxa federativa. Tenim equips a totes les categories, des dels prebenjamins de 7 i 8 anys, fins els absoluts, passant pels benjamins, alevins, infantils i júniors. Som un club de formació de nedadors amb un grau de disciplina i d’exigència esportiva que va augmentant a mesura que el nedador va creixent i va canviant de categoria. Disposem d’un staff tècnic qualificat de monitors i entrenadors de Natació que garanteixen la pràctica d’entrenaments de qualitat a diari (a doble sessió a partir d’alevins) durant tota la temporada.  Els entrenaments es realitzen tant a la Piscina Municipal “Dorly Strobl” (piscina coberta de 25m) com a la Piscina del Crol Centre Calella (piscina “olímpica” exterior de 50m)

 

 

 

Equips

Pre-Benjamí (2010)

Horari entrenament: DL-DC-DV 17.30-18.15 C.N.CALELLA

ENTRENADORA: 
NEUS MARTORELL

 

Pablo D’Alsessandro
Jordi Donadeu
Eric Gascón
Oriol Gallego
Eder Garriga
Oriol Gallego
Izar López
Martina Juhé
Biel Marimon
Bernat Masachs
Roger Pleguezuelo
Iris Pociello
Eric Ramellachs
Clàudia Ribas
Ivet Rodrigo
Roger Roig
Emme Royes
Toni Rubio
Nayra Sanz
Gil Valls
Ona Ventrua
Jordi Vilardebó
Aina Arie Yufera

 

 

Benjamí (2009)

Horari entrenament: DL-DC-DV 17.30-18.15 C.N.CALELLA

ENTRENADOR:  
PACO NIETO

 

Dídac Badell
Olaf Claramunt
Tomàs Claramunt
Mireia Jiménez
Pol Luna
Gerard Nebot
María Rodríguez
Leyre Sánchez
Alex Stepakini
Jan Yufera

 

Benjamí (2008)

Horari entrenament: DL-DC-DV 18.15-19.15 C.N.CALELLA

ENTRENADORS:  
PACO NIETO

 

Oriana Bernárdez
Iol Borrell
Bruna Cabeza
Ona Castellà
Emma Catalán
Marí Coll
Alicia Gabriel
Martina Iguacel
Ferran Martínez
Claudia Masachs
Nonna Pedemonte
Roc Pérez
Marc Plà
Adrià Querol
J.Sebastián Rodríguez
Rut Salvà
Yassin Skitkti
Ariadna Torres
Kristina Zakirova

 

Benjamí (2007)

Horari entrenament: diariament 17.30 a 18.30 Crol Centre

ENTRENADORS:  
CARLOS GALINDO  i  ÈRIC PUJOL

 

Paula Andrés
Ivet Anguera
Bernat Cabrinety
Jordina Castellar
Eric Castillo
Arianna de la Rosa
Isak Fernández
Elena Gil
Max Hoenjet
Roger Jubany
Bernat Latorre
Marc López
Nadia Martín
Laura Mola
Eric Monràs
Frank Nieto
Jana Palazón
Ferran Pozo
Blau Pradell
Victor Pueyo
Marc Quilez
Pablo Zinkovskyy

Aleví (2006)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre

ENTRENADORS:  
CARLOS GALINDO  i  ÈRIC PUJOL

 

Berta Badell
Gerard Benassai
Roger Brunet
Quer Claramunt
Abril Estragué
Ona Franquelo
Pau García
Zoe Gascón
Paula Moragas
Martí Muñoz
Aian Parrado
Santiago Pleguezuelo
Edgar Rodrigo
Alexi Serra
Liam Tebar
Ariadna Tuset
Xènia Uceda
Toni Villalobos

 

Aleví (2005)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre

ENTRENADORS:  
CARLOS GALINDO  i  ÈRIC PUJOL

 

Alexandra Arillo
Laia Bosch
Mar Castellà
Joan Adrià Fernández
Jon Gamell
Nuria Juvany
Paula Martín
Nora Quilez
Teo Palomino
Arià Pozo
Toni Ruiz
Judit Tarrés
Alex Torres

 

Aleví (2004)

Horari entrenament: diariament 18.30 a 20.00 Crol Centre

ENTRENADORS:  
CARLOS GALINDO  i  ÈRIC PUJOL

 

Ian Barrios
Ferran Castro
Eric Medina
Jaume Pérez
Joel Pociello
Jofre Pradell
Gerard Sannicolas
Bernat Uceda

 

Infantils

Horari entrenament: diariament -matins de 6 .00 a 7.15 i tardes de 16.00 a 18.00 o 18.30 a 20.00

ENTRENADOR:  
JORDI COMAS

 

Alba Estany
Mar Xiang Puigvert
Júlia Ruiz
Míriam Troya
Berta Bruguera
Pol Brunet
Nadir Bouras
Pau Dalmau
Pere Guillen
Arturo Martinez
Albert Oliver
Joan Vidal 
Aina Espinar
Marta Giménez
Joana Dalmau
Aina Plà
Júlia Jiménez
Núria Vilardebó

 

Junior i Absolut

Horari entrenament: diariament -matins de 6 .00 a 7.15  -tardes de 16.00 a 18.00 o 18.30 a 20.00

ENTRENADOR:  
JORDI COMAS

 

Carlos Galindo
Eva Wutti
Robert Fusté
Paula Comas
Anna Flaquer
Albert Parreño
Andrea Rodríguez
Sergi Matas
Sergi Vilà
Eric Pujol
Sara Perea
Alex Castejón
Meritxell Vilà
Pere-Jordi Ribas
Bernat Vidal
Anna Carrión
Ivan Pérez
Roger Fenoy
Marc Pou
Joel Pozo
Oriol Puigvert
Clara Domínguez
Jana Espinar
Laura Torras
Lourdes Renedo
Laia Costa
Anna Lázaro
Ariadna Martínez
Aina Sala
Max Anguera
Isaac Serra