Natació

La nostra secció de Natació

La nostra secció de Natació la formen més de 150 nedadors amb fitxa federativa. Tenim equips a totes les categories, des dels prebenjamins de 7 i 8 anys, fins els absoluts, passant pels benjamins, alevins, infantils i júniors. Som un club de formació de nedadors amb un grau de disciplina i d’exigència esportiva que va augmentant a mesura que el nedador va creixent i va canviant de categoria. Disposem d’un staff tècnic qualificat de monitors i entrenadors de Natació que garanteixen la pràctica d’entrenaments de qualitat a diari (a doble sessió a partir d’alevins) durant tota la temporada.  Els entrenaments es realitzen tant a la Piscina Municipal “Dorly Strobl” (piscina coberta de 25m) com a la Piscina del Crol Centre Calella (piscina “olímpica” exterior de 50m)

 

 

 

Equips

Pre-Benjamí

ENTRENADORS: PACO NIETO i MIREIA VAN RIET

ALEKSANDR BARRANCO SALYKINA
MIQUEL DONADEU MASSAGUER
RICARD DUCH ANDREIANA
KILIAN GALINDO SELLÉS
VLADIMIR KORNIENKO
ALEIIX MOLONS CARRILLO
ENRIC VALLS ADAMUZ
EMMA FILIP RIOS
YANNICK GALINDO SELLES
HUGO MANZANO DEL RIO
ARLET MARIMON
MIQUEL RINS REINOSO
ADRIÀ TORRES DALMAU
JOFRE TRIVIÑO MORENO
ROBERT VAQUER AGUERA
ARAN VENTURA ESTRAGUÉ

Benjamí PETITS (femení 2012 i masculí 2011)

ENTRENADORS:  PACO NIETO i MIREIA VAN RIET

 

 

MAR CONSTANS ABAD
DAPHNE GONZÁLEZ CUARTELES
ANNA VILARDEBÓ PLÀ
HÈCTOR CÁNOVAS GONZÁLEZ
POL FILIP RIOS
KAI GALINDO SELLËS
JAVIER GALLEGO DAVYDENKO
ERIC GONZÁLEZ CRESPO
JUAN PABLO RAMÍREZ RODRÍGUEZ
BIEL SÁNCHEZ CARMONA
KYLE TEBAR ALVAREADO
ROGER VAQUER AGÜERA

Benjamí GRANS (femení 2011 i masculí 2010)

ENTRENADOR:  ADRIÀ TÉBAR

 

JORDI DONADEU MASSAGUER
IZAR LÓPEZ RAMENTOL
BIEL MARIMÓN GIMÉNEZ
ROGER PLEGUEZUELO BELLMUNT
ERIC RAMELLACHS MAYOR
ROGER ROIG MUÑOZ
JORDI VILARDEBÓ PLÀ
BRENDA BERNÁRDEZ BAGÉS
ONA DE CLASCÀ CASADEVALL
MARTINA DE LA ROSA MATEO
IVET GIMÉNEZ TORTOS
LARA MONRÀS MONTSANT
ISABEL NEBOT ABELLÁN
ANNA PUJAZÓN PÉREZ
GALA SERRA SOSA
AINA TORRENT MENDOZA
DAVINIA TURPIN BERLANGA

Aleví (2010)

ENTRENADOR: ERIC PUJOL i ADRIÀ TÉBAR

 

MARTA BLÁNQUEZ SHEVERDA
PAULA MARTÍNEZ SÁNCHEZ
CLÀUDIA RIBAS CAMPS
EMMA ROYES ROVIRA
MAR RUBIO SEGOVIA
FREEKE SUPER
ONA VENTURA ESTRAGUÉ
AINA ARIE YUFERA ALAEZ

Aleví (2009)

 

ENTRENADORS:  ÈRIC PUJOL i ADRIÀ TÉBAR

 

DÍDAC BADELL HERNÁNDEZ
OLAF CLARAMUNT BUCH
TOÀS CLARAMUNT BUCH
ELNA DE CLASCÀ CASADEVALL
BELTRAN GRAU MARTÍNEZ
MIREIA JIMÉNEZ LARA
POL LUNA SISCART
POL MANZANO DEL RIO
AITOR MEDINA LEÓN
GERARD NEBOT ABELLÁN
MARÍA RODRÍGUEZ SEOANE
ABRIL SÁNCHEZ CARMONA
ÀLEX STEPAKINI
JAN YUFERA ALAEZ

Aleví (2008)

ENTRENADORS:   ÈRIC PUJOL i ADRIÀ TÉBAR

MARTÍ COLL GATELL
ARNAU GARCÍA MORALES
MARC PLÀ COLLET
ADRIÀ QUEROL PACHÓN
JUAN SEBASTIAN RODRÍGUEZ
YASSIN SKIKTI MARTÍN

Aleví (2007)

 

ENTRENADORS:   ÈRIC PUJOL i ADRIÀ TÉBAR

ISAAK FERNÁNDEZ RODRIGO
BERNAT LATORRE COMAS
MARC LÓPEZ RAMENTOL
FRANK NIETO NAZOA
FERRAN POZO XUFRÉ
VICTOR PUEYO BARBERO
MARC QUILEZ AMELA
PABLO ZINKOVSKYY ALFONSO

Infantils

ENTRENADOR:  CARLOS GALINDO i ERIC PUJOL

 

JOAN ADRIÀ FERNÁNDEZ RODRIGO
TEO PALOMINO RAFFO
TONI RUIZ GIMENO
GERARD BENASSAI DALMAU
ROGER BRUNET AMARGANT
OLGIERD CASAS BRZEZINSKI
QUER CLARAMUNT BUCH
SERGI HERNÁNDEZ SERRANO
SANTI PLEGUEZUELO BELLMUNT
ALEIX SERRA POLO
BERTA BADELL HERNÁNDEZ
ABRIL ESTRAGUÉ BERNÉ
ONA FRANQUELO GONZÁLEZ
ARIADNA TUSET SARABIA
XÈNIA UCEDA FERNÁNDEZ
IVET ANGUERA SARMIENTO
JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZ
ARIADNA DE LA ROSA MATEO
RANIA GHACHCHAMA BENKTIB
LAURA MOLA COLOMER
JANA PALAZÓN PÁRAMO
BLAU PRADELL ALARCÓN
ORIANA BERNÁRDEZ BAGES
ONA CASTELLÀ NOGUÉ
EMMA CATALAN VERDURA
MARTINA IGUACEL FARRO
CLÀUDIA MASACHS PLANS
NOA PALOMINO FARRO
NONNA PEDEMONTE PUIG
EVA TORRENT MENDOZA
ARIADNA TORRES DALMAU
FLÀVIA VAQUER AGÜERA

Júnior i Absolut

ENTRENADOR:  CARLOS GALINDO

 

ALEXANDRA ARILLO SOLÍS
ÀLEX TORRES DALMAU
PAULA MARTÍN PACHECO
NORA QUILEZ AMELA
JUDIT TARRÉS BERMÚDEZ
AINA ESPINAR ARTIGAS
MARTA GIMÉNEZ TORTÓS
JOANA DALMAU ROVIRA
JÚLIA JIMÉNEZ LARA
NÚRIA VILARDEBÓ PLÀ
ERIC MEDINA LEÓN
VIOLANT MARTÍNEZ SALVÀ
JAUME PÉREZ GÓMEZ
GERARD SANNICOLAS
POL BRUNET AMARGANT
NADIR BOURAS
ARTURO MARTÍNEZ MARÍN
ALBA ESTANY CUSELL
MAR XIANG PUIGVERT
JÚLIA RUIZ GIMENO
BERTA BRUGUERA LÓPEZ
ANNA LÁZARO LLORENS
JOEL POZO CEPE
JANA ESPINAR ARTIGAS
LAURA TORRAS SÀNCHEZ
ERIC PUJOL GARCIA
ADRIÀ TÉBAR PENDÓN
PAULA COMAS ABAD
MIREIA VAN RIET MIRANDA